به گزارش کلهرنیوز، رسول بهرامی پور امروز سه شنبه در مراسم گرامیداشت سالروز تصویب قانون اساسی و روز بسیج حقوقدانان، اظهار داشت: در استان کرمانشاه ۱۴ کانون در شهرستانها با جمعیتی بالغ بر ۲ هزار نفر از حقوقدانان در عرصه های مختلف تخصصی مورد نیاز مردم نقش آفرینی می کنند.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با اشاره به تعامل خوب بین مجموعه های قضایی استان، افزود: انتظار ما از جامعه حقوقی استان و حقوقدانان بسیجی این است که در عرصه هایی که نیاز است حضور پیدا کنند.

وی با بیان اینکه امروز رسالت سنگینی در عرصه های مختلف وجود دارد، گفت: مبارزه با فساد، اشرافیگری و … که دستگاه قضایی علمدار این قضیه شده است و خوشبختانه این کار را از درون دستگاه شروع کرده تا دیگران هیچ بهانه ای نداشته باشند.

بهرامی پور خاطر نشان کرد: در این راستا نیز ریاست قوه قضاییه اعلام کرد به دور از جریانات دستگاه قضایی با صلابت کار خود را انجام می دهد و مورد حمایت بسیجیان و حقوقدانان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: امروز وجود فساد در جامعه زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست و باید جهت مبارزه با این معضل نقش آفرینی کنیم.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه بیان داشت: حقوقدانان بسیجی باید با کسانی که متصل به باندهای قدرت و ثروت هستند، مطالبه گرانه ورود پیدا کنند و اجازه ندهند آنها در مناصب مسئولیتی قرار بگیرند چرا که این نظام و انقلاب حاصل خون شهدا است./مرصاد

 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :