به گزارش کلهرنیوز ،  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان در مراسم صبحگاه عمومی پلیس کرمانشاه که در ستاد انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: امروز همه کشورهای آزادی خواه عزادار حاج قاسم سلیمانی هستند و یاد و خاطره رشادت‌هایش را گرامی می‌دارند.

وی ادامه داد: بدون شک ادامه راه سپهبد سلیمانی به سعادت و عاقبت بخیری ختم شده و در نهایت موجب شکست خفت بار استکبار را فراهم می‌آورد.

سردار جاویدان تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی سال‌ها پرچم مقاومت را در منطقه برافراشت و به دشمنان قسم خورده اسلام و مسلمین اجازه نداد به هیچکدام از اهداف و نقشه‌های شوم خود دست پیدا کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: همین ناکام گذاشتن دشمنان و شکست‌های متوالی که به آنها وارد کرد باعث شد تا آنها از سردار عزیز ما کینه به دل گرفته و دست به خطرناک‌ترین کار ممکن برای خود بزنند.

وی با بیان اینکه وعده انتقام حتمی است، گفت: حماقت دشمنان درجه یک این کشور در نهایت به زیان خودشان تمام شده و باید پاسخ سختی را دریافت کنند.

سردار جاویدان در پایان با اشاره به محبوبیت سپهبد سلیمانی گفت: استقبال کم نظیر و تاریخی ملت ایران از قهرمان ملی خود مقابل چشم جهانیان به نمایش درآمد تا به همگان ثابت شود مردم خادمان واقعی خود را چگونه تکریم و احترام می‌کنند.

3

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :