به گزارش کلهرنیوز، سیدشهرام کهریزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، از آماده‌باش کامل ناوگان حمل و نقل برون شهری کرمانشاه برای اعزام زائران به مرقد امام(ره) خبر داد و اظهار داشت: ۱۰۲ دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی زائران کرمانشاه به مرقد امام(ره) جهت شرکت در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای اعزام زائران از استان کرمانشاه به مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) صورت پذیرفته، خاطرنشان کرد: مشکلی در تامین وسایل نقلیه مورد نیاز جهت اعزام زائران در استان کرمانشاه وجود ندارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به تدابیری که برای جابه‌جایی مسافرین در سایر مقاصد اندیشیده شده، عنوان کرد: هیچ مسافری برای تردد در سایر مقاصد دچار مشکل نخواهد شد و در پایانه معطل نمی‌ماند.

کهریزی گفت: تمامی ناوگان مینی‌بوس و سواری نیز در آماده‌باش هستند تا در صورت نیاز برای جابجایی مسافران در مقاصد دیگر پای کار بیایند. به علاوه اتوبوس‌های پشتیبان نیز برای جابجایی به مسیر مرقد امام(ره) و سایر مقاصد آماده هستند.

وی افزود: ۸۳۱ دستگاه مینی‌بوس و بالغ بر هزار دستگاه خودرو سواری کرایه برای این منظور آماده خدمات رسانی به هموطنان هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از نظارت مستمر بر عملکرد شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان توسط گشت‌های نظارتی در این ایام خبر داد و گفت: با توجه به افزایش تردد در محورهای استان، نیروها و گشت‌های راهداری در تمام محورها به ویژه مسیرهای اعزام زائران و همچنین نقاط پرحادثه در آماده‌باش هستند و این آماده‌باش تا پایان مراسم اعزام زائران ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :