به گزارش کلهرنیوز، سردار مهدی حاجیان امروز در قرارگاه انتظامی امام علی( ع) که در سالن جلسات دفتر فرماندهی برگزار شد، اظهار داشت: پس از شهادت مظلومانه آیت الله رئیسی و مشخص شدن برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری در کشور، پلیس نسبت به انجام برنامه ریزی های لازم برای تامین امنیت این رویداد ملی اقدام کرد.

وی عنوان کرد: در همین راستا نیروهایی که باید پای صندوق های اخذ رای حاضر شوند و همچنین عوامل پشتیبان مشخص شدند و دوره‌های آموزشی لازم برای این افراد نیز برگزار شد تا با آمادگی کامل به اجرای مأموریت بپردازند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: هرچند نیروهای پلیس کرمانشاه به واسطه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال گذشته و اردیبهشت امسال آمادگی لازم را داشتند اما به دلیل اهمیت انتخابات پیش رو و صیانت از آرای مردم دوره های آموزشی مجزایی با رویکرد انتخابات ریاست جمهوری ترتیب داده شد.

حاجیان با بیان اینکه بیش از ۶۰۰۰ نیروی پلیس به صورت مستقیم و غیرمستقیم امنیت انتخابات پیش‌رو در استان را عهده دار هستند، تأکید کرد: تمامی همکاران پرتلاشم بر سر عهد و پیمان خود با مردم هستند و در این کارزار هم با همه توان از آرای مردم حراست می‌کنند.

وی با اشاره به رصد فعالیت ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه، گفت: همه این افراد باید در چارچوب مقررات حرکت کرده و ضمن تمکین به قانون از برخی بداخلاقی‌ها و تخریب وجه دیگر کاندیداها خودداری کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه بداخلاقی انتخاباتی از سوی ستادهای انتخاباتی، موضوع را به پلیس گزارش و مطمئن باشند حتما رسیدگی لازم صورت خواهد گرفت.

حاجیان گفت: انتخابات پیش رو رویداد بسیار مهمی است و حضور پروشور و حداکثری مردم می‌تواند سبب افزایش اقتدار سیاسی کشور در مجامع جهانی و بین‌المللی شود.

وی بیان کرد: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب مدت هاست فعالیت تبلیغاتی خود را برای ترغیب مردم در راستای عدم مشارکت در این رویداد ملی آغاز کرده‌اند و با سیاه‌نمایی و دروغ گفتن قصد دارند حضور مردم را در این عرصه کم اهمیت و بی فایده نشان دهند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مطمئنا این توطئه دشمنان نیز همانند انتخابات گذشته و مناسبت‌های دیگر نقش برآب خواهد شد و ملت بزرگ و با بصیرت کشورمان با درک اهمیت موضوع حضوری قاطعانه و پرشور پای صندوق‌های رأی خواهند داشت./تسنیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :