به گزارش  کلهرنیوز  ، سجاد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مرصاد با اشاره به اینکه لایحه پیشنهادی افزایش کرایه تاکسی چندی پیش در صحن علنی شورای شهر تصویب و به فرمانداری ارسال شد، اظهار کرد: با تأیید این مصوبه توسط فرمانداری، نرخ‌های جدید کرایه تاکسی در سال ۹۷ از روز چهار شنبه ۲۳ خردادماه اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: نرخ کرایه تاکسی را هرساله مطابق با تورم و رعایت سایر جوانب افزایش می‌دهیم چرا که تاکسیرانان نیز مشکلات بسیاری دارند و باید امرار معاش داشته باشند.

سلیمانی با بیان اینکه در حدود ۱۰ هزار برچسب نرخ کرایه ٩٧ تاکسی‌ها در آینده نزذیک چاپ و توزیع می‌شود، گفت : این برچسب‌ها که بر روی شیشه جلوی تاکسی‌ها نصب خواهد شد، مبنای جدید پرداخت کرایه‌ها در سال جاری است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر داری کرمانشاه تصریح کرد: شهروندان برای اطلاع از نرخ‌های سال ۹۷ علاوه بر برچسب‌های کرایه در تاکسی‌ها ، تابلوهای خطوط ، نشریات ،صدا و سیما نیز می‌توانند به سایت سازمان تاکسیرانی به آدرس kermanshahtaxi.ir نیز مراجعه کنند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: بی شک تاکسیرانان شهر کرمانشاه همواره در خدمات رسانی به مردم شریف کرمانشاه پیشرو بوده اند و با ایثارگری خویش به شهروندان یاری رسانده اند و از تمامی این عزیزان که همکاری و همراهی بسیار سنجیده و ارزشمندی با سازمان تاکسیرانی و مردم داشته و صبورانه از افزایش نرخ کرایه اکسی ، پیش از زمان اعلام رسمی خودداری کردند و موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوردند، صمیمانه سپاسگذاریم

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر داری کرمانشاه، واحد شکایات و بازرسی سازمان با شماره تلفن های ۳۸۲۴۶۵۶۵-۳۸۲۱۱۹۴۸ آماده رسیدگی به هرگونه مشکل شهروندان در خصوص اجرای کرایه‌های جدید خواهد بود./مرصاد

اا

این خبر را به اشتراک بگذارید :