به گزارش کلهرنیوز  ، کاپیتان تیم ملی یکی از بخت‌های مدال در بازی‌های آسیایی جاکارتا به شمار می‌رود؛ پگاه زنگنه ورزشکار کرمانشاهی که بعد از مسابقات جهانی ۲۰۱۴ آلمان به صورت کامل کاراته را کنار گذاشت و حتی تمرین هم نداشت از اوایل سال گذشته به عنوان مربی تیم ملی به اردوها بازگشت تا در مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان تیم را همراهی کند.

 اما از آنجا که دنبال بود تصمیم گرفت تا به دنیای قهرمانی برگردد و این بازگشت نشان از پشتکار ستودنی او دارد و حال برای کسب بهترین عملکرد در این بازی‌ها خیز برداشته است.

پگاه زنگنه کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای نمایش بهترین عمکلرد در بازی های آسیایی خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه نماینده وزن منفی ۶۰ کیلوگرم در بازی های آسیایی است، گفت: ژاپن، ویتنام، چین و قزاقستان مهمترین رقبای من هستند که فیلم‌های بازی آنان را آنالیز کرده‌ام.

زنگنه با اشاره به اینکه در سطح آمادگی خوبی به سر می‌برم، افزود: امیدوارم در این هفته‌های آخر آمادگی بهتری کسب کنم و با پشت سر گذاشتن خستگی‌ها و سرحال‌تر در این مسابقات شرکت کنم.

کاپیتان تیم ملی کاراته بانوان با تاکید بر اینکه تمام تلاشم را برای نمایش بهترین عمکلرد خواهم کرد، گفت: همیشه اردوهای تیم ملی از نظر دوری از خانواده و قرارگرفتن در شرایط سخت، طاقت فرسا است، اما به امید رسیدن به هدف و شرایط دلخواه تمام بچه‌ها آن را تحمل می‌کنند من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

وی با اشاره به اینکه فدراسیون کاراته همیشه نهایت تلاش خود را انجام داده افزود: به نظرم هرچه بیشتر به ورزشکاران توجه کنند نتیجه بهتری کسب می شود زیرا با فراغ بال بهتری در مسابقات حاضر می شوند.

زنگنه گفت: امسال برای حضور در بازی های آسیایی امکانات خوبی در اختیار ورزشکاران قرار گرفت که باید پاسخگوی این الطاف باشیم و امیدواریم نتایج این بازی ها بهتر از دوره های قبلی باشد.

وی افزود: از کسانی که برای من زحمت کشیدند از خانم مشیری مربی تیم که حامی ما بوده و خانواده ام که پا به پای من برای رسیدن به اهداف من در تلاش بودند تشکر می کنم./مرصاد

این خبر را به اشتراک بگذارید :