به گزارش کلهرنیوز از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان: با اعلام اصلاحیه دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی، ۹ رشته محل جدید به رشته‌های مورد پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه اضافه شد.

رشته تحصیلی حقوق ثبتی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمانشاه، ۲ مورد از این رشته محل‌ها است.

همچنین مرکز علمی کاربردی دادگستری استان کرمانشاه از بهمن ماه امسال مجددا اقدام به پذیرش دانشجو در رشته محل‌های کاردانی حقوق با گرایش‌های ارشاد و معاضدت قضایی، حقوق ثبتی، خدمات قضایی و دستیاری قضایی، نموده است.

دوره‌های کارشناسی حرفه‌ای ارشاد در امور کیفری، کارشناسی حرفه‌ای دستیاری قضایی در امور کیفری و کارشناسی حرفه‌ای دستیاری قضایی در امور مدنی نیز در مرکز علمی کاربردی دادگستری کرمانشاه ارائه شده است.

خاطر نشان می‌سازد پذیرش بدون آزمون بهمن ۹۷ در دانشگاه جامع علمی کاربردی با توجه به اصلاحات اخیر دفترچه پذیرش این دانشگاه در مقطع کاردانی تا تاریخ ۲۹ بهمن و در مقطع کارشناسی تا تاریخ ۳۰ بهمن تمدید گردید.

متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی برای بهمن ۹۷، می‌بایست ضمن مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های کاردانی و کارشناسی موجود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام به مرکز علمی کاربردی رشته محل انتخابی خود مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:     

  1. شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.

  2. تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

  3. تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

  4. اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

  5. اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

  6. اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن.(برای داوطلبان دوره‌های کارشناسی)

  7. اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

  8. گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

  9. مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان مرد.

رشته محل دوره‌های کاردانی بهمن ۹۷ ویژه استان کرمانشاه – اصلاحیه

رشته محل دوره‌های کارشناسی بهمن ۹۷ ویژه استان کرمانشاه – اصلاحیه

این خبر را به اشتراک بگذارید :