به گزارش کلهرنیوز به نقل از مرصاد ، سرهنگ محمد حیدری امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بارش‌ها تا پایان روز سه شنبه ۶ فروردین در اغلب نقاط استان ادامه دارد و در برخی مناطق نظیر شهرهای اورامانات و قصرشیرین، سرپل ذهاب و دالاهو بارش‌ها به بیش از ۱۰۰ میلی متر می‌رسد.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی انتظار می‌رود مسافران نوروزی که وارد کرمانشاه شده‌اند و قصد بازدید از مناطق مختلف استان خصوصاً مناطق یاد شده را دارند یا سفر خود را به تعویق انداخته و یا با احتیاط کامل همراه با تجهیزات زمستانی در جاده‌ها حضور پیدا کنند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: در این میان، رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای دیگر، پرهیز از سبقت و سرعت‌های غیرمجاز و اطمنیان از سالم بودن وسایل گرمایشی و برف پاکن های خودرو از جمله نکاتی است که تمامی رانندگان باید نسبت به رعایت آن اهتمام لازم را داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه همچنین با اشاره به حضور ۱۰۵ گشت ثابت و سیار و ۱۱۰ دستگاه دوربین ثبت تخلفات در جاده‌های استان، گفت: رانندگانی که در طول مسیر مرتکب ۲ تخلف حادثه ساز شوند خودروی آنها اعم شهروندان کرمانشاهی و مسافران نوروزی توقیف خواهد شد.

وی با بیان اینکه تردد در تمامی محورهای استان جریان داشته و مشکل ترافیکی خاصی وجود ندارد، گفت: بیشترین ترددها در محورهای همدان – کرمانشاه، کرمانشاه – کامیاران و کرمانشاه اسلام آبادغرب صورت می‌گیرد.

سرهنگ حیدری در پایان تصریح کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۸ نفر در جاده‌های استان طی ۳ حادثه جان خود را از دست داده‌اند که همین موضوع می‌طلبد رانندگان با تأمل و دقت بیشتری در جاده‌ها حضور پیدا کنند.

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :