به گزارش کلهرنیوز ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی عزیزیان اظهار داشت: به دنبال شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه یک نفر به بهانه معاملات مختلف نظیر زمین کشاورزی، خودرو و… از آنان کلاهبرداری کرده است رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی گیلانغرب قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با تحقیقات گسترده و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، محل اختفای متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی گیلانغرب با بیان اینکه متهم، سوژه‌های خود را از بین افراد بی سواد انتخاب می کرده است، گفت: وی با افرادی که قصد معاملات مختلف از جمله زمین کشاورزی، خودرو و… را داشتند وارد مذاکره می‌شد و پس از معامله و دریافت مقداری وجه نقد تا مدتی طرف دیگر را جهت انجام تشریفات اداری سرگرم و پس از آن متواری می‌شد.

وی بیان داشت: در بررسی‌های به عمل آمده متهم دستگیر شده فعلاً ۱۲ نفر شاکی دارد و توانسته بود بیش از ۲ میلیارد ریال از افراد مختلف کلاهبرداری کند و دامنه کلاهبرداری این فرد تنها محدود به شهرستان گیلانغرب نبوده و در شهرها و استان‌های دیگر نیز دست به این کار زده است.

عزیزیان در پایان از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :