به گزارش کلهرنیوز ، در اربعین حسینی و با آغاز بازگشت زائران اربعین به کشور شاهد ترافیک جاده‌ها هستیم و زائران پس از ورود از مرزهای خسروی و مهران از طریق جاده‌های استان کرمانشاه به شهرهای خود می‌روند.

سرهنگ محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در مورد وضعیت جاده‌های استان با بیان اینکه ترافیک از محور اسلام‌آباد غرب تا شهر بیستون نیمه سنگین و در عین حال روان است گفت: با توجه به موج بازگشت زائران اربعین در مسیر برگشت و محروهای خروجی استان ترافیک نیمه سنگین است.

وی با توصیه صبر و تحمل به رانندگان افزود: در حال حاضر محور اسلام‌آباد غرب به بیستون بار ترافیکی قصرشیرین و حمیل را نیز در بر می‌گیرد و جمعیت زائرانی که از مرزهای خسروی و مهران در حال بازگشت هستند به این محور اضافه می‌شوند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به باز بودن همه مسیرها و اینکه هیچ محدودیت ترددی وجود ندارد خاطرنشان کرد: جاده‌های استان کرمانشاه در مسیر رفت نیز مملو از اتوبوس‌ها و سواری‌های خالی غیربومی است که به سمت مرزهای خسروی و مهران برای انتقال و جابه‌جایی زوار در حال حرکت هستند.

حیدری  از افزایش ۳۰ درصدی تردد در محورهای استان و ۳۵ درصدی در محور اسلام آبادغرب – قصرشیرین در ایام اربعین امسال خبرداد و افزود: انتظار داریم امروز و فردا مسیرهای محل تردد زوار خصوصا محور یاد شده همچنان نیمه سنگین و رو به سنگین باشد.

به گزارش تسنیم هم‌اکنون ترافیک در برخی از مناطق شهری استان کرمانشاه نیز سنگین است که در شهر حمیل مسیر برگشت، در شهر ماهیدشت مسیر برگشت به سمت کرمانشاه و شهر بیستون مسیر برگشت به سمت صحنه جریان ترافیک نیمه سنگین اما روان است.

در شهر کرمانشاه میدان آزادگان و میدان امام جریان تردد نیمه سنگین و روان، بزرگراه امام و بلوار جانبازان کرمانشاه نیز جریان ترافیک پرحجم اما روان در حال عبور و خیابان مدرس به علت برگزاری مراسم اربعین حسینی شامل محدودیت تردد است./تسنیم

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :