حدیث جمشیدی را همه به الگوی ادب و اخلاق می شناسند. وقتی برای پیگیری و هماهنگی کاری تماس می گرفت چنان با متانت و ادب سخن میگفت که شنونده و مخاطب از بزرگواری و منش والای کلامش شرمسار میشد.

چند روز پیش وقتی که از طرف همکارانش خبر تصادفش را شنیدم سریعا جویای احوالش شدم. مرحومه حدیث جمشیدی بر اثر تصادف به بیمارستان طالقانی کرمانشاه اعزام شده بود و از همان ابتدا وارد حالت کما شده بود. روز بعد که تلفنی احوالش را جویا شدم همکارانی که در بیمارستان و درکنار ش حضور داشتند گفتند سطح هوشیاری ایشان به حدود ۳ تنزل یافته و خواستار دعای برای ایشان شدند.

امروز که خبر اعلام مرگ مغزی وی از طرف پزشکان را شنیدم شکه شدم ، به این فکر میکردم که واقعا دست عجل خوشه چین است و بهترین ها را انتخاب میکند.

پیکر مرحومه حدیث جمشیدی جهت اهدای اعضا به تهران منتقل شد تا طبق خواست قلبی و اعلام قبلی خود ، پس از فوتش اعضا بدنش اهدا شود. مرحومه جمشیدی از خبرنگاران کوشا و فکور و خوش ذوق بود که سابقه خبرنگاری در باشگاه خبرنگاران ایلام ، خبرگزاری فارس، تابناک و شبستان را داشت.

همه اهالی رسانه استان کرمانشاه با فعالیت ها و تلاش های این خبرنگار در سنگر روابط عمومی بسیج رسانه سپاه حضرت نبی اکرم (ص )استان آشنا هستند و از این پس هر بار بخواهند از اخلاق و هنر و تخصص یک خبرنگار جوان نام ببرند ، نام مرحومه حدیث جمشیدی در ذهنشان خواهد آمد.

روحش شاد …

 مهدی مهارتی ۳۰ مهرماه۹۸

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :