به گزارش کلهرنیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدرضا آمویی” اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری در شهرک کارمندان، ماموران کلانتری ۲۱ نیایش به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور پلیس و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد درگیری بین یک پدر و پسر اتفاق افتاده که طی آن پدر ۵۶ ساله با شلیک گلوله ای به سمت پسر ۲۷ ساله خود، موجب مرگ او شده است.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: با دریافت این اطلاعات، ماموران کلانتری جستجوی خود را برای یافتن پدر قاتل آغاز کرده و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری وی شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان، ضمن اشاره اشاره به اعتراف فرد دستگیر شده در خصوص قتل فرزندش به دنبال اختلاغات خانوادگی، گفت: این فرد برای تحقیقات تکمیلی در اختیاز پلیس آگاهی قرار داده شده است.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه تلخ، گفت: گاهی اوقات کم تحملی و خشم آنی اتفاقات جبران ناپذیری را نظیر همین واقعه رقم می زند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: مرکز مشاوره معاونت اجتماعی و مراکز مشاوره کلانتری های سطح شهر و استان کرمانشاه همه روزه در ساعات اداری آماده ارائه مشاوره های رایگان در همه زمینه ها به عموم شهروندان هستند.

 

 

 

 

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :