به گزارش کلهرنیوز از روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه: دومین نشست هم اندیشی روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۸ صبح امروز با حضور دکتر رادملکشاهی رییس دانشگاه علمی‌کاربردی استان کرمانشاه، معاونین این دانشگاه، روسای مراکز و جمعی از کارکنان واحداستانی برگزار شد.

در این نشست عملکرد مراکز علمی کاربردی استان کرمانشاه در پذیرش مهر۹۸ به تفکیک مراکز آموزشی و با توجه به دوره‌های تحصیلی، میزان استقبال متقاضیان از دوره‌ها(رشته‌ها) و گزارش انتخاب واحد دانشجویان در مهر ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این نشست در خصوص راهکارهای برگزاری مناسب نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی‌کاربردی کرمانشاه همزمان با هفته پژوهش(در کنار سایر دانشگاه‌ها) و معرفی کارآفرینان و رشته‌های تحصیلی مراکز بحث و تبادل نظر شد.

معرفی عناوین پیشنهادی رویدادهای شتاب تخصصی مراکز علمی کاربردی استان، بررسی مسائل آموزشی مراکز و ارائه گزارش طرح ساماندهی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه از دیگر موضوعات مطرح در این نشست بود.

در این نشست هم اندیشی روسای مراکز علمی کاربردی کرمانشاه و کارکنان واحد استانی به بیان نظرات خود در خصوص اطلاع رسانی اخبار دانشگاه، نیازهای تحصیلی جامعه(استان)، برنامه ریزی بهتر جهت پذیرش‌های آتی و سایر مباحث دانشگاه پرداختند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :