به گزارش کلهرنیوز و به نقل از خبرگزاری پلیس، محمد رستمی اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر اینکه ۲ نفر به صورت گسترده در شهر کرمانشاه اقدام به جعل انواع اسناد دولتی و اسکناس می‌کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل سکونت این ۲ فرد شده و پس از اطمینان از حضور آن‌ها در منزل با هماهنگی مقام قضائی نسبت به ورود و بازرسی‌های لازم اقدام کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این بازرسی ۴ دستگاه چاپگر، یک دستگاه لپ تاپ، یک دستگاه کیس کامپیوتر، ۴۲ قطعه انواع شناسنامه، کارت ملی، کارت شناسایی، گذرنامه و مدرک تحصیلی جعلی، ۱۱ قطعه چک جعلی بانکی، ۲ دستگاه تست اسکناس، یک رول نخ اسکناس، ۴۰ قطعه ژلاتین مهر با انواع نقوش، ۱۰ برگ لیبل کارت‌های الکترونیکی، ۲۰ قطعه اسکناس ۵۰۰ هزار ریالی و یک قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری جعلی کشف شد.

رستمی یادآور شد: همچنین با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی ۲ قبضه سلاح شکاری، ۳۹۲ عدد فشنگ و یک رشته دستبند فلزی نیز از محل سکونت جاعلان اسناد دولتی کشف شد.

وی در پایان با اشاره به دستگیری هر ۲ فرد جاعل، از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :