به گزارش کلهرنیوز  ، هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه در شورای برنامه ریزی استان که درمحل استانداری کرمانشاه برگزار شد، ابراز داشت: مدیران در ماه مبارک رمضان به گونه ای برنامه ریزی کنند تا خللی در روند بازسازی به وجود نیاید چرا که فرصت در بازسازی بسیار کم است.

مدیران از جیب خود به همکاران افطاری دهند

وی افزود: برخی مدیران طبق رسوم در ماه مبارک رمضان اقدام به دادن افطاری می کنند اگر چه این کار نیکو و پسندیده است اما هیچ کس حق ندارد از بیت المال برای این کار هزینه کند اگر کسی قرار است افطاری به همکاران بدهد، از جیب خود بدهد.

وی تاکید کرد: در این راستا هیچگونه فاکتور یا جابجایی فاکتور صورت نگیرد و پذیرفته نیست.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در حال حاضر۸۷ درصد از اسناد خزانه جذب نشده، گفت: برای ارائه اسناد خزانه فرصت بسیار کم است و هنوز خیلی از مدیران مدارک لازم را برای دریافت اسناد خزانه به مسئولین ذیربط ارائه ندادند که باید هرچه زودتر اقدام کنند چرا که اگر این میزان جذب نشود مشکلاتی پیش خواهد آمد.

بیش از این طولانی شدن طرح آمایش سرزمینی جایز نیست

وی در ادامه به طرح آمایش سرزمینی اشاره کرد و افزود: برای این طرح دانشگاه و اساتید بسیار تلاش کردند و بیشتر از این جایز نیست طولانی شود.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: امروز باید این طرح به گونه ای مطرح شود تا به تصمیم نهایی برسیم و بتوانیم از آن برای پیشبرد توسعه استان بهره ببریم./مرصاد

این خبر را به اشتراک بگذارید :