به گزارش کلهرنیوز ، علیرضا تخت‌شاهی ، با اشاره به حضور چشمگیر پرسنل شرکت آبفا در مرز خسروی و خدمت‌رسانی مطلوب به زائران عنوان کرد: قرارگاه عملیاتی وزارت نیرو در مرز خسروی با استقرار تانکرهای سیار آبرسان و توزیع آب بطری آشامیدنی به زائران اربعین حسینی در استان در حال اجنام خدمت است.

وی عنوان کرد: توزیع آب معدنی و انتقال آب به وسیله تانکر و افزایش میران انتقال آب از سرابگرم سرپل‌ذهاب به شهرستان قصرشیرین و مرز خسروی از جمله اقدامات برای تأمین آب مورد نیاز زائران است.

تخت‌شاهی ضمن تشکر از همکاری خوب مدیران عامل شرکت های وابسته به وزارت نیرو در استان کرمانشاه گفت: تأمین آب شرب و آزمایش سلامت آب و تأمین برق موکب‌ها و روشنایی معابر شهری از اولین نقطه شروع زائران به استان تا هنگام خروج آن‌ها از مرز خسروی وظیفه ما بوده و تمام کارکنان این شرکت‌ها خود را خادم اباعبدالله الحسین(ع) و زائران اربعین حسینی می‌دانند.

وی از توزیع آب شرب در بین زائران در شهر منظریه عراق توسط کارکنان آبفا خبرداد و افزود: این شرکت در جهت تأمین آب‌رسانی به موکب‌ها از قصرشیرین تا خسروی نیز فعالیت شبانه‌روزی بسیار خوبی داشته است./تسنیم

این خبر را به اشتراک بگذارید :