به گزارش کلهرنیوز ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: کار ورود زائران به کشور از طریق این پایانه شبانه روزی و ۲۴ ساعته است.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر با موج بیشتری از جمعیت زائرانی که در حال بازگشت هستند مواجه شده ایم و خوشبختانه کار پذیرش آنها برای ورود به کشور از مرز خسروی بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: روز گذشته (جمعه) بالغ بر ۱۷ هزار زائر از طریق مرز خسروی وارد کشور شده و نزدیک به ۲ هزار نفر نیز از همین مرز عازم کربلای معلی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به بسیج تمام امکانات از سوی پلیس، گفت: طی ۲ هفته اخیر علاوه بر حضور شبانه روزی ماموران تامین نظم و امنیت، پلیس های مبارزه با موادمخدر، آگاهی، وظیفه عمومی، امنیت عمومی، پیشگیری، معاونت اجتماعی و … نیز در پایانه خسروی حضور داشته و خدمات لازم را به زوار ارائه دادند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در این مدت اتفاق نگران کننده که بخواهد امنیت زائران را زیر سوال ببرد رخ نداد و همه عوامل امنیتی شبانه روز پای کار بودند.

سردار جاویدان در پایان به زائران توصیه کرد تا هنگام بازگشت و حین رانندگی از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت و سبقت های غیرمجاز خودداری و پس از استراحت کافی در موکب ها و استراحت گاه ها به سفر خود ادامه دهند.

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :